Weryfikacje językowe dla działów HR

Audyty i weryfikacje językowe to istotne wsparcie w procesie rekrutacji. Dzięki przeprowadzonemu audytowi uzyskają Państwo wiarygodną informację o poziomie zaawansowania językowego kandydata do pracy lub pracownika.  

Audyty i weryfikacje językowe

Oferujemy usługi audytów i weryfikacji językowych dla działów HR, które pozwalają sprawdzić poziom znajomości języka obcego kandydatów na stanowiska wymagające posługiwania się tym językiem w środowisku zawodowym. Weryfikacje obejmują różne poziomy zaawansowania, od podstawowego do poziomu naturalnego użytkownika (native speakera) oraz różne języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, norweski, portugalski, niderlandzki, polski dla cudzoziemców i wiele innych.

Nasze usługi audytu i weryfikacji językowej umożliwiają działom HR ocenę biegłości językowej kandydatów z dużą dokładnością, co pozwala na lepsze dopasowanie do wymagań stanowiska pracy oraz wpływa na skrócenie procesu rekrutacji. Weryfikacje językowe są również niezbędne w przypadku rekrutacji pracowników z zagranicy, którzy powinni w ramach swoich obowiązków posługiwać się językiem polskim.

Sekretariat

tel. (+48) 71 344 80 01
e-mail: info@yellow.pl

h

Tłumaczenia pisemne

tel. (+48) 662 164 055
e-mail: tlumaczenia@yellow.pl

Konferencje

tel. (+48) 662 199 990
e-mail: konferencje@yellow.pl

Szkolenia językowe

tel. (+48) 508 241 361
e-mail: kursy@yellow.pl