Obsługa konferencji i eventów

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej oraz technicznej kongresów, konferencji i eventów. Dzięki profesjonalizmowi naszych tłumaczy i ekip technicznych, zapewniamy sprzęt i obsługę tłumaczeniową prestiżowych, międzynarodowych imprez.

Zagadnienia techniczne, biznesowe, prawne, społeczne, polityka, ekonomia – obsługujemy pełne spektrum tematów, aż po konferencje dotyczące wąskich dziedzin naukowych.

Wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych

Oferujemy nowoczesny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, który zapewnia niezawodną obsługę tłumaczeniową konferencji i międzynarodowych eventów. Nasza oferta obejmuje wynajem profesjonalnych zestawów do tłumaczeń symultanicznych, w skład których wchodzą dźwiękoszczelne kabiny, system nagłośnienia, odbiorniki ze słuchawkami, mikrofony lub multifony oraz urządzenia do transmisji i utrwalania dźwięku i obrazu.

 Tłumaczenia kabinowe

Najczęstszym przykładem tłumaczeń symultanicznych są tłumaczenia kabinowe. Tłumaczenie symultaniczne w kabinie to forma tłumaczenia ustnego, w której dwóch lub więcej tłumaczy pracuje jednocześnie w specjalnie przystosowanej dźwiękoszczelnej kabinie, a uczestnicy konferencji otrzymują tłumaczenie w czasie rzeczywistym przez słuchawki lub głośniki. Tłumacze pracują na przemian, dzięki czemu zapewniona jest ciągła i płynna komunikacja między uczestnikami konferencji posługującymi się różnymi językami. 

 

Multifony – system tłumaczenia dyskusji, paneli i spotkań

Tłumaczenia symultaniczne z użyciem multifonów są często stosowane na konferencjach, szkoleniach i spotkaniach biznesowych, których uczestnicy posługują się różnymi językami. Uczestnicy używający swoich pulpitów (multifonów), mówią do mikrofonu, każdy w swoim języku. Równocześnie, tłumacze w kabinach tłumaczą symultanicznie wypowiedzi na języki docelowe; każdy z uczestników ma wówczas możliwość wybrania języka przekładu, który słyszy w słuchawkach.  

 

Tour-Guide. Oprowadzanie gości, zwiedzanie, prezentacje

Tour Guide to bezprzewodowy, elektroniczny system oprowadzania grup. Jest bardzo często stosowany w branży turystycznej, ale znajduje też szerokie zastosowanie w biznesie, na przykład podczas oprowadzania zagranicznych gości w towarzystwie tłumacza po nowym przedsiębiorstwie. Nasz zespół techniczny zapewnia profesjonalną obsługę sprzętu oraz służy pomocą w razie jakichkolwiek problemów. Dbamy o to, aby tłumaczenia były wykonane na najwyższym poziomie.

 

Systemy audiowizualne, systemy do głosowań

Oprócz tłumaczeń symultanicznych i sprzętu dedykowanego bezpośrednio do procesu tłumaczenia, oferujemy szeroki zakres sprzętu konferencyjnego, takiego jak nagłośnienie, systemy audiowizualne oraz systemy do głosowań. 

Sekretariat

tel. (+48) 71 344 80 01
e-mail: info@yellow.pl

h

Tłumaczenia pisemne

tel. (+48) 662 164 055
e-mail: tlumaczenia@yellow.pl

Konferencje

tel. (+48) 662 199 990
e-mail: konferencje@yellow.pl

Szkolenia językowe

tel. (+48) 508 241 361
e-mail: kursy@yellow.pl