Kariera

LSP – Language Service Provider. Nowoczesna firma językowa to więcej niż biuro tłumaczeń i szkoła języków obcych. Yellow od lat dostarcza usługi językowe klientom biznesowym. Praca w naszym zespole oznacza bezpośredni kontakt i obsługę zamówień międzynarodowych koncernów oraz wiodących w swoich branżach firm polskich i zagranicznych.

Junior Customer Service Specialist

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku: Junior Customer Service Specialist. Szukamy osoby, która lubi ludzi, lubi z nimi pracować, jest: otwarta, szczera, pogodna, ale też jest: sumienna, zorganizowana i obowiązkowa. Stanowisko Junior Customer Service Specilist związane jest z obsługą klientów biznesowych branży LSP.

OPIS STANOWISKA:

  • nawiązywanie i umacnianie długofalowych relacji z klientami biznesowymi oraz tłumaczami, zgodnie z zasadą „WIN-WIN”.
  • obsługa zamówień w ramach bieżących umów i uzgodnień
  • reagowanie na potrzeby klientów, przygotowywanie i monitorowanie ofert
  • rozliczanie projektów po stronie klienta oraz tłumacza
  • raportowanie wyników

WYMAGANIA:

  • samodzielność wykonywania powierzonych zadań, duża kreatywność
  • pełna dyspozycyjność
  • otwartość na ludzi, chęć rozwoju osobistego
  • umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • biegła obsługa pakietu Office,
  • b. dobra znajomość jednego języka obcego, będzie dodatkowym atutem
  • znajomość narzędzi CAT (Trados) będzie dodatkowym atutem
  • chęć rozwoju osobistego oraz zawodowego

OFERUJEMY:

  • wstępne szkolenie, możliwość rozwoju zawodowego w branży LSP
  • pracę w dedykowanym środowisku B2B, z europejskimi klientami
  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + premia po okresie próbnym
  • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • świeże owoce, dobrą kawę
  • pracę w komfortowych warunkach w centrum Wrocławia (biurowiec „RONDO VERONA” przy pl. Powstańców Śląskich).

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z dołączoną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres: praca@yellow.pl

Praca dla tłumacza

Poszukujemy kompetentnych Freelancerów – tłumaczy różnych języków, do pracy w naszym zespole oraz do współpracy zdalnej. Jeśli jesteś pasjonatem i posiadasz udokumentowane doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń, to szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do przesyłania CV na adres: praca@yellow.pl wraz z krótką informacją, dlaczego to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu.

Staż w biurze tłumaczeń – obsługa klientów

Nasza firma jest od ponad 25 lat wiodącym dostawcą usług tłumaczeniowych. Jeśli Twoją pasją są języki obce, a przyszłość zawodową wiążesz ze sprzedażą i marketingiem usług to zapraszamy na pokład! Szukamy ambitnej osoby, która chce rozwijać swoje umiejętności i pomóc nam w osiągnięciu ambitnych celów sprzedażowych. Dołącz do naszego zespołu i zdobądź cenne doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i marketingu!

Możemy Ci zaproponować:

  • elastyczny grafik pracy dopasowany do Twojej edukacji
  • zdobędziesz doświadczenie jak pracować pod presją czasu
  • nauczymy Cię, jak rozmawiać przez telefon, aby pozyskać klienta
  • jak radzić sobie z procesem reklamacyjnym
  • pracę w kameralnym zespole kompetentnych współpracowników

Trzymiesięczny staż, może stać się Twoją pierwszą pracą!

Praca dla lektora

Dołącz do naszego zespołu jako lektor i pomóż naszym klientom rozwijać swoje umiejętności językowe. Szukamy osób z pasją do nauczania oraz doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych.

Oferujemy pracę stacjonarną lub on-line, w dynamicznym środowisku oraz możliwość pracy z klientami z różnych branż i krajów. Jeśli władasz biegle co najmniej jednym językiem obcym i chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie nauczania języków, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

WAŻNE: nie zapomnij o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez YELLOW Centrum Języków Obcych Sp. Z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Pl. Powstańców Śl. 17a lok 215), (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dane osobowe:

Administratorem danych jest YELLOW Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania – poprzez adres podany do rekrutacji.

Sekretariat

tel. (+48) 71 344 80 01
e-mail: info@yellow.pl

h

Tłumaczenia pisemne

tel. (+48) 662 164 055
e-mail: tlumaczenia@yellow.pl

Konferencje

tel. (+48) 662 199 990
e-mail: konferencje@yellow.pl

Kursy

tel. (+48) 508 241 361
e-mail: kursy@yellow.pl