Egzaminy językowe TELC

TELC The European Language Certificates. Certyfikaty TELC są honorowane we wszystkich krajach europejskich. Uzyskanie certyfikatu może pomóc w ubieganiu się o pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie oraz w podjęciu nauki na zagranicznej uczelni. 

TELC – The European Language Certificates

TELC to system egzaminów językowych opracowany w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego: uczenie się, nauczanie, ocenianie (Common European Language Framework of Reference for Languages: learning, teaching, assessment). TELC został opracowany i jest administrowany przez organizację non-profit WBT (Weiterbildungs- Testsysteme Gmbh), która jest częścią Stowarzyszenia Europejskich Organizacji nadających certyfikaty uznawane na arenie międzynarodowej. TELC jest egzaminem rozpoznawalnym w 39 krajach i potwierdza praktyczną znajomość języka.

Certyfikaty TELC są rekomendowane przez Radę Europy i honorowane we wszystkich krajach europejskich.

Zdanie egzaminu i uzyskanie certyfikatu TELC może ułatwić podjęcie nauki na zagranicznej uczelni, pomóc w ubieganiu się o obywatelstwo oraz umożliwić  zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie za granicą.

 

Yellow posiada Status Szkoły TELC i zatrudnia certyfikowanych egzaminatorów.

Dzięki temu możemy organizować i przeprowadzać egzaminy TELC w naszej siedzibie, lub w przypadku większej ilości uczestników – w siedzibie Zamawiającego.

Egzaminy TELC organizujemy na zamówienie dla klientów biznesowych oraz w ramach większych projektów szkoleniowych. 

W ramach naszej oferty szkoleń językowych, możemy zaoferować Państwu kursy przygotowujące do wszystkich poziomów egzaminu TELC, a następnie zorganizowanie egzaminu dedykowanego dla Państwa pracowników.

 

Sekretariat

tel. (+48) 71 344 80 01
e-mail: info@yellow.pl

h

Tłumaczenia pisemne

tel. (+48) 662 164 055
e-mail: tlumaczenia@yellow.pl

Konferencje

tel. (+48) 662 199 990
e-mail: konferencje@yellow.pl

Szkolenia językowe

tel. (+48) 508 241 361
e-mail: kursy@yellow.pl