Aktualności

Poznaj nowe pakiety!

kwi 24, 2024

Szanowni Państwo, 
cieszymy się, że nasza marcowa zmiana struktur, tj. dołączenie firmy YELLOW do Grupy DIUNA, nie mają wpływu na naszą dotychczasową współpracę. Dziękujemy za otwartość i wyrozumiałość. Staramy się, aby te zmiany nie były dla Państwa zauważalne. Z przyjemnością prezentujemy odsłonę wspólnych pakietów tłumaczeniowych, które zostały starannie opracowane, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa różnorodne potrzeby. 

💚 Pakiet FORMAL będzie idealnym wyborem, jeśli potrzebujesz precyzyjnych tłumaczeń dokumentów biznesowych lub oficjalnej korespondencji. 

💙 Pakiet BUSINESS proponujemy dla klientów, którzy cenią sobie dodatkową korektę lingwistyczną. Jest to idealne rozwiązanie przy tłumaczeniu umów czy podręczników. 

🧡 Pakiet EXPERT jest dobrym wyborem, jeśli Twój tekst wymaga specjalistycznej wiedzy. Dodatkowa weryfikacja merytoryczna przeprowadzona przez tłumacza-eksperta, będzie szczególnie przydatna przy tłumaczeniu artykułów naukowych czy dokumentacji medycznej. 

💖 Pakiet IMPACT to połączenie korzyści z pakietów „Business” i „Expert”. Otrzymasz w nim nie tylko weryfikację merytoryczną tekstu, ale także korektę językową wykonaną przez native speakera języka docelowego. 

💜 Pakiet CREATIVE przygotowaliśmy z myślą o twórcach cyfrowych i biznesach chcących podbić zagraniczne rynki. Dzięki niemu produkty będą bardziej widoczne w sieci, a teksty dostosowane do kultury danego kraju. 

W każdym z pakietów otrzymasz wysokiej jakości tłumaczenia poddane wewnętrznej kontroli jakości i spójności terminologicznej zgodnie z posiadanym Certyfikatem Jakości ISO 17100:2015. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pod linkiem: https://diuna.biz/poznaj-nowe-pakiety/
oraz poczytania o nich nieco więcej na naszym blogu. 

Pozostałe aktualności

Dwie Godziny dla Rodziny

Dwie Godziny dla Rodziny

Aktualności@YELLOW Centrum Języków Obcych po raz dziewiąty z rzędu angażuje się w Globalny Ruch Społeczny na Rzecz Bliskości, "Dwie Godziny dla Rodziny", inicjowany przez @Instytut Humanites już od...

Łączymy siły z Diuna Group!

Łączymy siły z Diuna Group!

AktualnościDiuna Group Sp. z o.o. finalizuje zakup wrocławskiego biura tłumaczeń Yellow - Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. W Zarządzie Yellow - Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. zasiądzie Piotr...

Chiński Nowy Rok!

Chiński Nowy Rok!

Aktualności2024 r. to Rok Drewnianego Smoka. Drewniany Smok symbolizuje dostatek, pomyślność, mądrość. Przed nami rok pełen nowych możliwości i sukcesów.Z tej okazji życzymy naszym partnerom...

Sekretariat

tel. (+48) 71 344 80 01
e-mail: info@yellow.pl

h

Tłumaczenia pisemne

tel. (+48) 662 164 055
e-mail: tlumaczenia@yellow.pl

Konferencje

tel. (+48) 662 199 990
e-mail: konferencje@yellow.pl

Szkolenia językowe

tel. (+48) 508 241 361
e-mail: kursy@yellow.pl