Aktualności

Łączymy siły z Diuna Group!

mar 6, 2024

Diuna Group Sp. z o.o. finalizuje zakup wrocławskiego biura tłumaczeń Yellow – Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. W Zarządzie Yellow – Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. zasiądzie Piotr Kolasa, właściciel Diuna Group Sp. z o.o., i Agata Rybacka, General Manager.

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym branża językowa i tłumaczeniowa staje przed wieloma wyzwaniami, konsolidacja sił staje się kluczowym krokiem ku przyszłości. Dzięki zintegrowanym zasobom dwóch niezwykle doświadczonych zespołów zarówno Diuna Group Sp. z o.o., jak i Yellow – Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. przejdą na nowy poziom operacyjny.

Co to oznacza?

Diuna swoimi zasobami i know-how wzmocni wydajność operacyjną Yellow, a klienci wrocławskiego biura tłumaczeń zyskają dostęp do nowoczesnych usług multimedialnych, lokalizacyjnych, a także zaawansowanych usług w zakresie anotacji danych i tworzenia datasetów dla AI, które uzupełnią ich 30-letnie doświadczenie biznesowe i przeniosą zakres działalności na nowy poziom technologiczny.

Dla klientów Diuny także oznacza to korzystny rozwój oferty, która poszerzy się o sprawdzone sposoby organizacji konferencji, obsługi eventów oraz profesjonalne szkolenia językowe dla firm, dostosowane do potrzeb branżowych klienta. W ofercie znajdą się również międzynarodowe egzaminy TELC, a także audyty i weryfikacje językowe wspierające działy HR w procesie rekrutacji.

Dzięki połączeniu zasobów obu spółek klienci będą mogli korzystać z wysokiej jakości, kompleksowych i różnorodnych rozwiązań językowych wspierających ich w odnoszeniu sukcesów w dzisiejszym konkurencyjnym i innowacyjnym globalnym środowisku biznesowym.

Założyciel Yellow – Grzegorz Wojtiuk i właściciel Diuna Group – Piotr Kolasa po podpisaniu umowy.

Diuna Group – istnieje od 2009, a od 2017 roku jest w pierwszej dziesiątce biur tłumaczeń w Polsce według Book of Lists. Biuro tłumaczeń postępujące w stronę kompleksowej agencji lingwistycznej, specjalizujące się w usługach językowych, lokalizacyjnych, własności przemysłowej, a także usługach w zakresie zbierania danych do tworzenia silników AI. Jest członkiem-założycielem Związku Pracodawców Branży Tłumaczeniowej POLOT. Działa według standardu ISO 9001:2015.

Pozostałe aktualności

Chiński Nowy Rok!

Chiński Nowy Rok!

Aktualności2024 r. to Rok Drewnianego Smoka. Drewniany Smok symbolizuje dostatek, pomyślność, mądrość. Przed nami rok pełen nowych możliwości i sukcesów.Z tej okazji życzymy naszym partnerom...

Wodór dla TOP Menedżerów

Wodór dla TOP Menedżerów

AktualnościPoczątek roku 2024 zaczyna się dla nas bardzo optymistycznie. Jesteśmy dumni, ponieważ firma YELLOW została wybrana do realizacji usługi tłumaczeń symultanicznych, autorskiego programu...

Tłumaczenia przysięgłe — ważne informacje

Tłumaczenia przysięgłe — ważne informacje

Aktualności Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 16 października 2023 r. uległy zmianie stawki za tłumaczenia przysięgłe pisemne oraz ustne.W celu uzyskania bieżących informacji...

Sekretariat

tel. (+48) 71 344 80 01
e-mail: info@yellow.pl

h

Tłumaczenia pisemne

tel. (+48) 662 164 055
e-mail: tlumaczenia@yellow.pl

Konferencje

tel. (+48) 662 199 990
e-mail: konferencje@yellow.pl

Szkolenia językowe

tel. (+48) 508 241 361
e-mail: kursy@yellow.pl