Kursy językowe dla firm

Audyt kompetencyjny i bezpłatne zajęcia próbne

Branżowe kursy językowe 

W świecie, gdzie granice między państwami się zacierają, coraz więcej przedsiębiorców nawiązuje kontakty biznesowe poza Polską. Stąd też kursy językowe dla firm są bardzo pożądane. Umiejętność rozmowy z zagranicznymi kontrahentami to sposób na rozwój biznesu, a także zwiększenie przychodów.

Z tego właśnie powodu pracodawcy chcą, by podwładni w ekspresowym czasie opanowali umiejętności lingwistyczne przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Nasza szkoła językowa wyróżnia się zastosowaniem wypracowanych technik dydaktycznych, dzięki czemu kursanci bardzo szybko robią postępy.

Naszą zaletą jest fakt, że dobieramy zakres i częstotliwość zajęć do indywidualnych potrzeb. Staramy się organizować naukę w niewielkich grupach, gdyż dzięki temu możliwe jest znacznie efektywniejsze przyswajanie wiedzy.

Zanim zaczniemy szkolenia, przeprowadzamy bezpłatny audyt kompetencyjny. Dzięki niemu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie metody nauczania. Wyróżnia nas profesjonalizm. Nasze usługi doceniło już przeszło 200 firm i instytucji, a ich pracownicy szybko opanowali język obcy.

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM TO INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Kursy językowe dla firm, w naszym wykonaniu, są przede wszystkim skuteczne. Przez lata nabyliśmy ogromnego doświadczenia wypracowanego we współpracy z działami szkoleniowymi w nowoczesnych firmach. Menedżerowie, którzy są odpowiedzialni za naukę języka, są bardzo wymagający. Chcą wiedzieć, czy pracownicy robią duże postępy.

Co ważne, ich oczekiwania są jak najbardziej uprawnione. Stąd przykładamy ogromną wagę do raportowania. Rozwinęliśmy w tym celu własne oprogramowanie – Internetowe Dzienniki Zajęć. Dzięki niemu przedstawiciele firm mogą zapoznać się z przerabianymi tematami, sprawdzić frekwencję na zajęciach czy też przeglądać raport metodyczne. W ten sposób mogą skutecznie nadzorować prowadzone przez nas szkolenia.

Do zajęć podchodzimy indywidualnie. Dobieramy techniki nauczania do potrzeb kursantów. Najczęściej posługujemy się dwoma metodami nauczania: komunikatywną i dual_IMPACT® . Pierwsza z nich polega na nauce praktycznych umiejętności lingwistycznych.

doświadczony native speaker

Stawiamy głównie na konwersacje z lektorem, a także ćwiczenia leksykalne. Zależy nam bowiem, by uczestnicy szkolenia bez problemu posługiwali się językiem na poziomie komunikatywnym. Dużą uwagę przykładamy do nauki słownictwa charakterystycznego dla danej branży, by ułatwić kontakty z zagranicznymi partnerami biznesowymi.

Druga metoda dedykowana jest przede wszystkim dla osób, które znają już dobrze język. Polega na tym, że zajęcia prowadzone są na zmianę przez polskiego lektora i native speakera. Obaj mają dostęp do dzienników internetowych, w których mogą sprawdzić zakres przeprowadzanych zajęć.

STAWIAMY NA KOMPLEKSOWOŚĆ

Nie tylko prowadzimy kursy językowe dla firm, ale także zapewniamy wsparcie tłumaczy podczas spotkań biznesowych. Pomagamy też w obsłudze konferencji czy wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, umożliwiającym tłumaczenia na poziomie światowym. Jesteśmy profesjonalistami w tym zakresie. Dzięki nam wiele wydarzeń z zagranicznymi parterami zakończyło się owocnymi efektami.

Wszystko dlatego, że bariery komunikacyjne znikają niemal całkowicie, a uczestnicy dobrze się dogadują, nawet jeśli nie potrafią mówić w danym języku.

nauka za granicą

Cenimy także różnorodność, dlatego proponujemy menadżerom, by co jakiś czas organizowali kursy wyjazdowe. Z doświadczenia wiemy, że nauka języków za granicą jest znacznie efektywniejsza i przynosi wiele korzyści.

To doskonałe uzupełnienie tradycyjnych szkoleń stacjonarnych. Dzięki temu kursanci znacznie szybciej przyswajają wiedzę, a nauka przebiega w sposób naturalny. Współpracujemy tylko ze starannie wybranymi szkołami językowymi za granicą na zasadzie partnerstwa.

Gwarantujemy naukę na wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by zajęcia były różnorodne i ciekawe.

baw się dobrze!

Organizujemy także wyjazdy integracyjne połączone z nauką nurkowania, w trakcie których stawiamy główny nacisk na konwersacje. Zakres zajęć dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, ale z reguły na 7 dni planujemy około 12-15 godzin ćwiczeń językowych.

Takie podejście to sposób na dobrą zabawę, ale także efektywną naukę języka. Przy okazji uczestnicy mogą zdobyć uprawnienia do nurkowania w wodach otwartych do głębokości 18 metrów.

Co ważne, taki wyjazd jest w bardzo przystępnej cenie. Nie trzeba ponosić kosztów związanych z zakupem sprzętu do nurkowania. Na czas pobytu jest on rozdawany uczestnikom.