Direct method for English

Kompletny system nauki do nauki angielskiego metoda bezpośrednią

Direct Method for English

Direct Method for English to kompletny system do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią. Jako jedna z niewielu wrocławskich szkół językowych, możemy posługiwać się tymi programami nauczania.

direct-zaswiadczenie

Direct Method for English to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

Dzięki metodzie bezpośredniej, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Podręczniki podzielone zostały na 7-8 modułów, na końcu każdego z nich znajdą Państwo lekcję gramatyczną z ćwiczeniami na struktury wprowadzone w danym module, a takżećwiczenia utrwalające słownictwo.

Dodatkowo, sekcje komunikacyjne wraz z dialogami i tekstami, dzięki którym możemy przećwiczyć słownictwo i struktury potrzebne w konkretnych sytuacjach (np. w restauracji, w sklepie, na lotnisku) stanowią zupełną nowość w podręcznikach do metody bezpośredniej.

W ramach kursów Direct Method for English zapewniamy bezpłatny dostęp do programu e-learningowego, dzięki któremu nasi Słuchacze mogą w nowoczesny i atrakcyjny sposób utrwalać wiadomości i uzupełniać zaległości. W ten sposób połączymy zalety pracy z lektorem i samodzielnej pracy ucznia w domu.

Wykorzystanie Direct Method for English rekomendujemy w przypadku intensywnych, grupowych szkoleń pracowniczych, których celem jest uzyskanie w krótkim czasie praktycznych sprawności językowych w zakresie tematyki dnia codziennego.

Learn More