Kursy językowe

Dla dorosłych, dla firm z wykorzystaniem efektywnych metod

Poznaj nasze kursy językowe

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego to w dzisiejszych czasach absolutne minimum. Wraz z rozwojem technologii i zacieraniem się granic znacznie zwiększyło się zainteresowanie kursem językowym we Wrocławiu.

Nie ma w tym niczego dziwnego. Kiedyś społeczeństwa były szczelnymi strukturami, a granice były wyraźnie nakreślone. Dziś jest zupełnie inaczej. Migracja między różnymi krajami i kontynentami stała się normą. Jeśli chcesz się podszkolić lub też nauczyć języka obcego od podstaw, zapisz się do nas. Pomożemy Ci. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Skuteczny model przyswajania wiedzy

Organizowane przez nas zajęcia wyróżniają się wyjątkową skutecznością. Nasi uczniowie szybko przyswajają nową wiedzę i przełamują swoje ograniczenia językowe.  Staramy się, serwować informacje w sposób przyjemny i prosty. Zdajemy sobie sprawę, że tylko wtedy zajęcia będą łatwo przyswajalne przez naszych kursantów.

Skupiamy się na wszystkich popularnych językach europejskich m.in.: angielskim, niemieckim, hiszpańskim. Prowadzimy zajęcia o różnym poziomie zaawansowania. Jeśli nie wiesz, do jakiej grupy się zapisać, zgłoś się na bezpłatną lekcję próbną bądź wypełnij test online.

KURSY JĘZYKOWE WE WROCŁAWIU DLA KAŻDEGO

Nasze zajęcia skierowane są zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Kursy językowe we Wrocławiu uczą praktycznych umiejętności. Ich celem jest ułatwienie kontaktów w pracy lub na wyjazdach zagranicznych. Prowadzimy też zajęcia dla firm i instytucji.

Zanim rozpoczniemy naukę, wykonujemy bezpłatny audyt kompetencyjny, którego celem jest ustalenie zakresu programowego, a także częstotliwości lekcji. Cenimy transparentność i chcemy, by menedżerowie w firmach widzieli skuteczność naszych zajęć. Stąd też wprowadziliśmy tzw. Internetowe Dzienniki Zajęć, by ułatwić zarządzanie programami dydaktycznymi.

Profesjonalna kadra dydaktyczna

Nasza kadra posługuje się wypracowanymi techniki. Za każdym razem staramy się dopasować kursy językowe do potrzeb uczestników. Najczęściej stosujemy tzw. metodę komunikacyjną, która pozwala  szybko opanować praktyczne zagadnienia. Przykładamy dużą uwagę do konwersacji i ćwiczeń leksykalnych.

Stosujemy też technikę dual_IMPACT®, która polega na zintegrowaniu zajęć prowadzonych przez lektora polskiego i native speakera. Każdy z nich ma wgląd do dziennika zajęć, gdzie może na bieżąco sprawdzać, czym zajmowali się kursanci pod jego nieobecność.

Jako szkoła partnerska  Direct Method for English, możemy korzystać z nowoczesnych programów oraz pomocy dydaktycznych.

ZAJĘCIA ONLINE MOŻESZ REALIZOWAĆ O KAŻDEJ PORZE

Prowadzimy także kursy internetowe. Ich zaletą jest fakt, że można je wykonywać z każdego miejsca i o dowolnej porze. Nasza platforma  e-Tutor obejmuje ponad 150 jednostek lekcyjnych o różnym stopniu zaawansowania.

Dla wymagających osób proponujemy szkolenia typu Blender Learning. To połączenie kursów online, zajęć z lektorem i konwersacji przez program Skype. Choć taka forma komunikacji nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, to jednak jest ona bardzo skuteczna.

Nauka przez Internet

Standardowy kurs językowy online na platformie e-Tutor trwa 3 miesięce. Użytkownicy mogą korzystać z zajęć w dowolnym momencie. E-learning przewiduje 12 konwersacji z lektorem przez Skype. Do dyspozycji kursantów jest wiele materiałów i ćwiczeń dydaktycznych, wykorzystujących techniki multimedialne.

Zapewniona jest także opieka wykwalifikowanego lektora, który przydziela i sprawdza zadania. Zaletą platformy jest także system powtórek wraz z przejrzystym słownikiem. Dzięki temu można skupić się na potrzebnych zagadnieniach.

KURSY WYJAZDOWE – POŁĄCZENIE PRZYJEMNEGO Z POŻYTECZNYM

Prowadzimy kursy językowe we Wrocławiu, ale także w innych krajach. To doskonałe uzupełnienie stacjonarnych szkoleń. Nauka za granicą jest znacznie efektywniejsza niż tradycyjne zajęcia. Organizujemy również wyjazdy integracyjne dla firm do Chorwacji i Egiptu, na których uczestnicy nie tylko szlifują swój język, ale także uczą się nurkowania.

Taki wyjazd to wymierne korzyści. Lekcje mają przede wszystkim charakter konwersacyjny, najczęściej związany z daną branżą czy przedsiębiorstwem. Przeciętnie w ciągu 7-dniowego pobytu planujemy od 12 do 15 godzin z lektorem.

Kursy nurkowania organizujemy we współpracy z PADI, znaną na całym świecie organizacją nurkową. Podczas wyjazdu uczestnicy mają możliwość zdobycia uprawnień do nurkowania w wodach otwartych o głębokości do 18 metrów.

Jednocześnie kursanci nie muszą kupować czy wypożyczać drogiego sprzętu do nurkowania. Na czas pobytu mają do dyspozycji maskę, płetwy, piankę, jacket, butlę, automaty, pas balastowy.