+48 (71) 344 80 01

Oferta dla firm

Audyt kompetencyjny i bezpłatne zajęcia próbne

Oferta dla firm

Od 1995 roku oferujemy wysokiej jakości kursy i szkolenia językowe dla najbardziej wymagających klientów. Z naszych usług edukacyjnych skorzystało ponad 200 firm i instytucji. szkola1

Dokładamy starań, aby nasza oferta edukacyjna odpowiadała aktualnym standardom w zakresie metodyki nauczania języków obcych.

Każdy kurs rozpoczynamy od bezpłatnego audytu kompetencyjnego, podczas którego ustalamy zakres programowy i częstotliwość zajęć.

Bezpłatne są również zajęcia próbne.

Nasi partnerzy – działy szkoleń nowoczesnych firm – stawiają wysokie wymagania dotyczące raportowania przebiegu szkoleń. Dlatego też rozwinęliśmy własne oprogramowanie do zarządzania programami dydaktycznymi, tj.Internetowe Dzienniki Zajęć.

Biznes to środowisko, w którym znajomość języków obcych ma szczególne znaczenie. Dziś wiele polskich firm decyduje się na ekspansję zagranicznych rynków. To szansa na generowanie większych przychodów, które w znaczący sposób przyczyniają się na systematyczny rozwój przedsiębiorstwa. Wszystkie podmioty, które zamierzają bądź prowadzą już swoje biznesy za granicą i potrzebują profesjonalnego wsparcia językowego, zapraszamy do skorzystania z naszej dedykowanej oferty dla firm.

Realizujemy nie tylko specjalistyczne kursy językowe dla pracowników, ale również zapewniamy wsparcie tłumaczy w trakcie różnorodnych spotkań. Obsługa konferencji to nasza specjalność, w której doskonalimy się już od wielu lat. Zdobyliśmy cenne doświadczenie, kompetencje oraz narzędzia umożliwiające nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli Wrocław to miasto, w którym odbywać się będzie Twoje spotkanie biznesowe wymagające wsparcia ze strony profesjonalnego tłumacza to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że obsługa konferencji będzie wykonana na najwyższym, światowym poziomie.

Learn More