+48 (71) 344 80 01

Kursy językowe

Dla dorosłych, dla firm z wykorzystaniem efektywnych metod

Trzy proste kroki, aby rozpocząć kurs w Yellow

 

Krok 1

Skontaktuj się z nami mailowo: kursy@yellow.pl lub zadzwoń: 71 344 80 01

Dane kontaktowe:

Centrum Języków Obcych Yellow Sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 17A, lok. 215 (biurowiec „Rondo Verona”)
53-314 Wrocław
tel. + 48 (71) 344 80 01
e-mail: kursy@yellow.pl

Krok 2

Przedstaw swoje potrzeby i oczekiwania. Przeanalizujemy je i zaproponujemy najlepszy dla Ciebie kurs językowy. Wcześniej możesz rozwiązać samodzielnie test on-line

Krok 3

Skorzystaj z bezpłatnego audytu i lekcji próbnej, aby poznać nasze metody, pomoce dydaktyczne i sposób prowadzenia zajęć.
Zajęcia mogą odbywać się w naszej siedzibie lub u Państwa w firmie w dowolnych, ustalonych godzinach.
Zapewniamy Państwu możliwość odwoływania lub przesuwania zaplanowanych zajęć.
Kursy stacjonarne możemy poszerzyć dodatkowo o elementy E-LEARNING i konwersacje za pośrednictwem SKYPE.

 

Otaczający nas świat nigdy nie rozwijał się w tak dynamicznym tempie, które obserwujemy teraz. Rozwijające się technologie oraz globalizacja sprawiły, że zacierają się wszelkie granice polityczno- kulturowe. Kiedyś społeczeństwa były szczelnymi strukturami, a dziś ludzie podróżują, uczą się i robią biznesy w różnorodnych zakątkach świata. Znajomość przynajmniej jednego języka obcego stała się absolutnym minimum, które umożliwia sprawne funkcjonowanie w XXI wieku. Dla wszystkich osób z Wrocławia, które chciałby nadrobić brak swojej wiedzy, bądź usystematyzować posiadane już umiejętności przygotowaliśmy kursy językowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najpopularniejsze, europejskie języki obce. Wypracowany przez naszych specjalistów skuteczny model przyswajania wiedzy sprawia, że kursy językowe Yellow wyróżniają się wyjątkową skutecznością. Dla naszych kursantów język obcy nie jest już wyzwaniem. Pomagamy skutecznie przełamać barierę językową i udowadniamy, że nauka języka może być przyjemna, prosta i skuteczna.

Learn More