Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy

Posiamy nowoczesne urządzenia

Tłumaczenia w formie ustnej są niezbędne na spotkaniach, konferencjach czy szkoleniach międzynarodowych.  Żeby komunikacja przebiegała bez zarzutu, konieczny jest odpowiedni sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

W przeciwnym razie nie będzie można równolegle tłumaczyć wypowiedzi z języka obcego na polski. Zadanie jest bardzo trudne i wymaga odpowiednich kompetencji, a także zaangażowania. Przede wszystkim, trzeba mieć dobrą pamięć – by odtworzyć kilku zdaniową wypowiedź, podzielność uwagi, perfekcyjnie znać dany język.

Profesjonalnie i fachowo

Posiadamy profesjonalny sprzęt. Tym samym gwarantujemy fachowe wykonanie zlecenia. Dysponujemy wysokiej klasy kabinami do tłumaczeń symultanicznych, które sprawdzą się w salach konferencyjnych, wykładowych lub także na otwartych przestrzeniach.

Stosowane przez nas kabiny są lekkie i łatwe w montażu. Wyróżniają się stabilna i bezpieczną konstrukcją. Dzięki temu profesjonalnie wykonujemy powierzone zadanie.

DOBRY SPRZĘT DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH I SPRAWDZONA KADRA

Nasze tłumaczenia wyróżniają się bardzo dobrą jakością. W osiągnięciu satysfakcjonującego poziomu pomaga nam nie tylko sprzęt do tłumaczeń symultanicznych z „górnej półki”, ale także doświadczona kadra pracowników. Świadczyliśmy usługi na wielu konferencjach i spotkaniach o charakterze międzynarodowym.

Tłumaczenia z Yellow

Za każdym razem nasi tłumacze wykonywali zadanie bez zastrzeżeń. Z pewnością pomaga im bardzo dobra znajomość języka obcego, ale też umiejętność koncentracji i łatwość zapamiętywania. Dokładamy wszelkich starań, by obsługa wydarzeń w naszym wykonaniu odbywała się bez zastrzeżeń. Jesteśmy profesjonalistami w każdym tego słowa znaczeniu.