Tłumacz Języka Hiszpańskiego

TŁUMACZ HISZPAŃSKI WE WROCŁAWIU – Pasja, praca, doświadczenie

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem tłumaczy hiszpańskiego z Wrocławia świadczącym szerokie usługi dotyczące tłumaczeń ustnych oraz pisemnych, w tym także przysięgłych. Od ponad 20 lat dokładamy wszelkich starań, by nasza praca znacząco przewyższała swoją jakością tłumaczenia oferowane przez inne biura.  Nasza pasja, w połączeniu z ciężką pracą i doświadczeniem pozwoliła nam na stworzenie miejsca, w którym każdy Klient obsługiwany jest na najwyższym poziomie.Możemy zagwarantować Państwu profesjonalne i sprawne zorganizowanie tłumaczenia hiszpańskiego z Wrocławia.

TŁUMACZ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO w YELLOW – Indywidualne podejście

Wszystko to dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi tłumaczy, którzy posiadają niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w wielu dziedzinach. Szanujemy Państwa czas, dlatego każdorazowo dotrzymujemy początkowo ustalonych terminów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość usług. Przez ponad 20 lat działalności zaufało nam już wielu Klientów zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych, dzięki czemu możemy pochwalić się nieustannie powiększającym się gronem zadowolonych zleceniodawców.

Podpisując z nami umowę, uzyskują Państwo następujące korzyści:

  • zleceniami zarządza koordynator i są one realizowane przez zespół doświadczonych tłumaczy
  • tworzymy glosariusz z używaną w Państwa tłumaczeniach terminologią
  • modyfikacje lub uzupełnienia wcześniejszych tłumaczeń rozliczamy tylko w zakresie wprowadzonych zmian
  • oferujemy miesięczny system rozliczeń z odroczonym terminem płatności

TŁUMACZ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Naszym klientom  poszukującym tłumacza języka hiszpańskiego z Wrocławia oferujemy szereg udogodnień: system rabatów, skrócone terminy realizacji, wydłużone terminy płatności. Drobne zlecenia wykonujemy od ręki.

Kilka ciekawostek

  • Hiszpański jest jednym z oficjalnych języków w ONZ, Unii Europejskiej, a nawet w Unii Afrykańskiej
  • Hiszpański jest językiem ojczystym dla ponad 400 mln ludzi na całym świecie
  • zaraz po angielskim jest to drugi język, używany w komunikacji międzynarodowej
  • ponad 30 mln osób dla których hiszpański jest językiem ojczystym zamieszkuje kraj, gdzie obowiązuje inny język urzędowy
  • szacuje się, że za około 20 lat hiszpański stanie się popularniejszy od języka angielskiego

Hiszpański popularny we Wrocławiu

Język hiszpański należy do jednych z najpiękniejszych na świecie! Kojarzy się nam z gorącym południem Europy, pysznym jedzeniem, uśmiechniętymi ludźmi i pozytywną energią. W 2006 roku Hiszpania otworzyła swoje granice dla polskich pracowników i firm, co w połączeniu z członkostwem w Unii Europejskiej doprowadziło do rozwoju współpracy biznesowych obu państw.  Coraz więcej wrocławskich firm współpracuje z krajami hiszpańskojęzycznymi, przez co zainteresowaniami tłumaczeń tego języka jest coraz większe. Yellow gwarantuje swoim klientom tłumaczenia najwyższej jakości.