Tłumacz przysięgły Angielski we Wrocławiu

Potrzebujesz tłumacza przysięgłego języka angielksiego?

Tłumaczem przysięgłym języka angielskiego we Wrocławiu nie może zostać każdy. W 2005 roku weszła w życie nowa ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego, mówiąca o tym że tłumaczenia uwierzytelnione mogą wykonywać tylko tłumacze, którzy, po spełnieniu warunków przewidzianych w ustawie, zostali wpisani na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości.

Tłumaczenia przysięgłe dotyczą najczęściej dokumentów urzędowych, jednak na życzenie Klienta możemy wykonać tłumaczenie każdego zleconego nam dokumentu oraz tłumaczenia ustne uwierzytelnione, np. u Notariusza lub w USC.

Poufność i rzetelność

Tłumaczenia przysięgłe angielskiego we Wrocławiu to specyficzna forma tłumaczenia, która regulowana jest aspektami prawnymi. Dotyczy ona wszelkich dokumentów posiadających moc prawną, które tłumacz przysięgły musi poświadczyć swoją pieczęcią w celu uwierzytelnienia przekazu. To usługa, która wymaga rzetelności, poufności oraz pełnego profesjonalizmu. Właśnie takie atrybuty wyróżniają nasze biuro tłumaczeń, które już od wielu lat świadczy tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu.

TŁUMACZ Przysięgły Angielskiego Z 20-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Poszukując tłumacza przysięgłego we Wrocławiu z angielskiego warto jest wybrać doświadczonych specjalistów posiadających niezbędną wiedzę niezbędną do rzetelnego wykonywania usług. Nasze doświadczenie w sposób bezpośredni wpływa na satysfakcję Klientów. Takie dokumenty jak: umowy, pełnomocnictwa, odpisy z KRS, świadectwa oraz dokumenty rejestracyjne pojazdów tłumaczymy we wszystkich najważniejszych językach, w tym w języku angielskim.Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność otrzymania usługi na najwyższym poziomie.

Możesz nam zaufać!

Jesteśmy doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego we Wrocławiu i zapewniamy, że każdy nasz tłumacz skutecznie i terminowo wykona swoje zadanie i sprosta wszelkim wymaganiom. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując terminowe i dokładne wykonanie zlecenia. Zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych nie tylko z Wrocławia, ale również całego regionu dolnośląskiego.