Tłumacz przysięgły Francuski

Tłumacz przysięgły – język francuski

Jeśli szukasz dobrego tłumacza  przysięgłego w języku francuskim, dobrze trafiłeś. To nasza specjalność. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia, a ze zleceń wywiązujemy się skutecznie i terminowo. Wyróżnia nas profesjonalizm  i doświadczenie.

Tłumaczenie przysięgłe w języku francuskim wymaga ogromnego zaangażowania i kwalifikacji. Zgodnie z ustawą, Dz. U. Nr 273, poz. 2702, takie zleceni mogą wykonywać tylko osoby, które zostały wpisane na listę tłumaczy przysięgłych. 

TŁUMACZ przysięgły języka francuskiego we Wrocławiu – Co może przetłumaczyć?

Najczęściej opracowujemy dokumenty urzędowe, takie jak: umowy, pełnomocnictwa, odpisy z KRS, świadectwa oraz dokumenty rejestracyjne pojazdów.  Zajmujemy się również ustnym uwierzytelnieniem, np. u notariusza.  

Weryfikujemy także gotowe tłumaczenia. Żeby podjąć się zadania, musimy mieć do dyspozycji zarówno oryginał w języku francuskim, jak i tłumaczenie. Na tej podstawie dokonujemy uwierzytelnienia, które potwierdzamy imienną pieczęcią. To gwarancja dobrze wykonanego zadania.

PROFESJONALIZM TO PODSTAWA

Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami przysięgłymi. Jesteśmy rzetelni i terminowi, dlatego zaufało nam już wiele firm i osób prywatnych. Nasza praca jest bardzo odpowiedzialna. Wymaga od nas nie tylko profesjonalnego podejścia, ale również zachowania dyskrecji.

Tłumaczenia przysięgłe są regulowane prawnie. Po wykonaniu zadania uwierzytelniamy dokumenty swoją pieczęcią. Do realizacji zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co docenia wielu naszych klientów.

Działamy na rynku od lat, niezmiennie zapewniając dobrą jakość usług. Potrzebujesz  solidnego tłumaczenia w języku francuskim? Skontaktuj się z nami.