Nasi partnerzy

Współpraca biznesowa

Nasi partnerzy

Miło nam poinformować, iż Yellow Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. nawiązała partnerską współpracę z firmą ICG – International Consulting Group

ICG – International Consulting Group jest firmą działającą na międzynarodowym rynku usług finansowo-prawnych, posiadającą rozwiniętą sieć Kancelarii Prawnych oraz agentów handlowych na całym świecie.

ICG  zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie postępowania windykacyjnego, począwszy od działań polubownych poprzez postępowanie sądowe i egzekucyjne oraz wywiadownię gospodarczą

Działania windykacyjne prowadzone są bezpośrednio w kraju dłużnika – co zdecydowanie zwiększa skuteczność windykacji. Znajomość zawiłości lokalnego prawa i warunków ekonomicznych przez zagranicznych prawników ICG, gwarantuje pewne i bezpieczne przeprowadzenie wierzyciela przez meandry miejscowego praw.

ICG – International Consulting Group posiada 58 Kancelarii na świecie.

Usługi ICG i Yellow uzupełniają się w znacznym stopniu;  w ramach nawiązanej współpracy, klienci ICG otrzymają na preferencyjnych warunkach sprawną i profesjonalną obsługę tłumaczeń, szczególnie prawniczych i specjalistycznych, a klienci Yellow będą mogli skorzystać na preferencyjnych warunkach z obsługi prawnej o zasięgu światowym oferowanej przez ICG.

Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca przyniesie korzyści naszym klientom i przyczyni się do dalszego rozwoju naszych firm.

Więcej…..

 
banner-sml2

 

Firma Blu-Audio zajmuje się profesjonalną rejestracją zarówno dźwięku jak i obrazu w systemie HD. Dysponujemy sprzętem, który pozwoli Państwu zarejestrować konferencję, event, koncert w systemie dźwięku nawet 7.1.

Nagrywamy do 64 kanałów audio jednocześnie co pozawala nagrywać np. jednocześnie prelegenta i tłumaczenie w kilkunastu językach. Dostarczymy to na wybranym przez Państwa nośniku od CD do Blu Ray. (ew. innym wybranym przez Państwa). Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszej stronywww.blu-audio.pl

logo_blu_audio

Wszelkie realizacje za pośrednictwem YELLOW Centrum Języków Obcych, zawsze z dodatkowym RABATEM.

Learn More