TELC – Egzaminy językowe

Egzamin potwierdza praktyczną znajomość danego języka

TELC - Egzaminy językowe

TELC- The European Language Certificates – jest to system egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego: uczenie się, nauczanie, ocenianie (Common European Language Framework of Reference for Languages: learning, teaching, assessment).

TELC został opracowany i jest administrowany przez organizację non-profit WBT (Weiterbildungs- Testsysteme Gmbh), która jest częścią Stowarzyszenia Europejskich Organizacji nadających certyfikaty uznawane na arenie międzynarodowej.

TELC jest egzaminem rozpoznawalnym w 39 krajach potwierdzającym praktyczną znajomość języka , a nie struktury gramatyczne. Obecnie, egzamin ten można zdawać z 10 języków na różnych poziomach zaawansowania.

telc

 

Certyfikaty TELC są honorowane w wielu krajach europejskich. Mogą służyć one do podjęcia nauki na zagranicznych uczelniach , pomóc w ubieganiu się o obywatelstwo jak i w zatrudnieniu w międzynarodowych przedsiębiorstwach.

Yellow centrum języków obcych Sp. z o.o. posiada Status Szkoły TELC od 2008 roku i zatrudnia certyfikowanych Egzaminatorów.

Dzięki temu możemy organizować i przeprowadzać egzaminy TELC w naszej siedzibie, lub w przypadku większej ilości uczestników – w siedzibie klienta.

Cena egzaminu TELC zależy od poziomu zaawansowania wg powszechnie przyjętej skali od A-1 do C-2 oraz od ilości osób, dla których jest organizowany egzamin.

Aby poznać szczegółowe koszty dla danego zapytania, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego…

Learn More