Kursy językowe za granicą

Doskonalenie językowych umiejętności za granicą

Kursy językowe za granicą

Kursy zagraniczne jako uzupełnienie szkoleń stacjonarnych.

Oferujemy Państwu szeroką gamę kursów językowych za granicą, np. angielski w Anglii, niemiecki w Niemczech etc. Są to programy – indywidualne lub grupowe – opracowane głównie pod kątem potrzeb kadry zarządzającej. Kursy te odznaczają się bardzo wysoką skutecznością i efektywnością.

Współpracujemy z wybranymi starannie szkołami językowymi na zasadach partnerskich. Nie prowadzimy pośrednictwa sprzedaży cudzych, katalogowych ofert.

Dzięki takiemu podejściu, każdy kurs jest traktowany indywidualnie. Przed wyjazdem, proponujemy Państwu przeprowadzenie nieodpłatnej analizy potrzeb i testu strukturalnego, których wyniki wysyłamy do zagranicznej szkoły. Dzięki temu nasz partner wie jeszcze przed przyjazdem uczestnika, jaki jest jego poziom i oczekiwania.

Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie uzyskają Państwo bliższe informacje na temat oferowanych przez nas kursów zagranicznych.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, nasz przedstawiciel chętnie odwiedzi Państwa, aby przygotować indywidualną ofertę, dostosowaną do specyficznych potrzeb i wymagań.

Learn More