Imprezy integracyjne

Nauka języka połączona z doskonałą zabawą

Imprezy integracyjne

Nowa formuła wyjazdów integracyjnych

Jeśli organizowali już Państwo wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników (pieczenie barana, paintball, jazda jeepem po bezdrożach etc.), proszę zapoznać się z naszą ofertą. Jest to zupełnie nowa formuła łączenia “przyjemnego z pożytecznym”…

Osobom lubiącym ciepły klimat, oferujemy inywidualnie dopasowane kursy językowe połączone z kursami nurkowania.

Taka impreza integracyjna dla Państwa pracowników w Chorwacji lub w Egipcie, z pewnością dobrze wpłynie na poziom zadowolenia i relacje w firmie.

Szczegółowy program wyjazdu jest przedmiotem indywidualnych uzgodnień z klientem.

Dokładamy tu szczególnych starań, aby wyjazd był wspaniałym wypoczynkiem, ale też przyniósł wymierne korzyści.

Program zajęć językowych ma głównie charakter konwersacyjny, związany z Państwa branżą lub przedsiębiorstwem i jest opracowany przez nas bezpośrednio przed wyjazdem. Koncentrujemy się głównie na konwersacjach w luźnej, niewymuszonej atmosferze. W ramach typowego, 7-dniowego wyjazdu, sugerujemy zakres 12-15 godzin konwersacji.

Kursy nurkowania prowadzone są w systemie PADI (www.padi.com). Jest to największa i najbardziej uznana organizacja nurkowa na świecie.

W ramach tygodniowego wyjazdu uczestnicy mogą ukończyć kurs PADI Open Water Diver, dający uprawnienia do nurkowania w wodach otwartych do głębokości 18 metrów, lub poszerzyć swe umiejętności o kolejny stopień PADI Advanced Open Water Diver.

Kurs nurkowania w proponowanej przez nas formule, nie wiąże się z zakupem drogiego sprzętu; na cały czas pobytu uczestnicy otrzymują pełne wyposażenie: maskę, płetwy, piankę, jacket, butlę, automaty, pas balastowy.

Warto podkreślić, że cena wyjazdu integracyjnego dla zorganizowanych grup, łączącego konwersacje językowe z kursem nurkowania, jest porównywalna z ceną typowego kursu językowego za granicą.

Learn More