Kurs niemieckiego

Skuteczna nauka języka niemieckiego

Szybka nauka – znakomite efekty

Język niemiecki jest jednym z podstawowych w Europie. Warto go znać. Tym bardziej, że granice między państwami się zacierają. Jeśli szukasz korepetycji z niemieckiego we Wrocławiu, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną lekcję próbną.

Z naszym sąsiadem zza Odry współpracują  polskie firmy i prywatne osoby, które wyjeżdżają na Zachód, by znaleźć dobrze płatną pracę. To często spotykane zjawisko. Język niemiecki jest bardzo popularny i dobrze go znać. To szansa, by poprawić swój standard życia.

Nasze zajęcia prowadzi doświadczona kadra. Staramy się dopasować materiał i sposób nauki do indywidualnych potrzeb kursantów. Dużą uwagę przykładamy do konwersacji, a lekcje przebiegają w sympatycznej atmosferze.

Organizowane przez nas kursy są przede wszystkim skuteczne. Nasi uczniowie w sposób intensywny przyswajają wiedzę. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Wykorzystujemy wypracowane metody, które umożliwiają szybkie utrwalenie wiedzy. Stawiamy na praktyczną znajomość języka i dobrą komunikację w codziennych sytuacjach.

Nauka Niemieckiego Wrocław

Prowadzimy także zajęcia dla firm. Z naszych usług skorzystało przeszło 200 przedsiębiorstw. Staramy się, by zajęcia miały charakter praktyczny.  Stawiamy na naukę słownictwa branżowego, przydatnych zwrotów z życia codziennego. Obecnie wiele firm rozszerza działalność o rynki zagraniczne. Stąd też kurs niemieckiego we Wrocławiu jest bardzo pożądany.

Pracownicy powinni umieć porozumiewać się z partnerami biznesowymi przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Zakres zajęć dopasowujemy do potrzeb grupy. Przed rozpoczęciem lekcji, prowadzimy bezpłatny audyt kompetencyjny. To pomaga nam dopasować zakres programowy oraz częstotliwość zajęć.

Internetowy Dziennik Zajęć

Menedżerowie odpowiedzialni za kursy językowe mają bardzo duże wymagania. Stąd wypracowaliśmy specjalny system raportowania postępów kursantów. Dysponujemy własnym oprogramowaniem, który umożliwia zarządzanie programami dydaktycznymi. Internetowy Dziennik Zajęć pozwala m.in. monitorować zakres przerobionych materiałów.

To bardzo duże udogodnienie, które chwali sobie wiele firm. Jeśli twoi pracownicy nie czują się na siłach, by samodzielnie uczestniczyć w spotkaniach biznesowych o charakterze międzynarodowym, zapewniamy wsparcie tłumaczy. Tak różnorodna oferta umożliwia ekspansję na niemieckim rynku, a co za tym idzie, większe zyski w twoim przedsiębiorstwie.

Korepetycje Niemieckiego Wrocław

Mamy wypracowane techniki dydaktyczne. Tym samym kurs niemieckiego we Wrocławiu z naszą firmą jest czystą przyjemnością. Nasi lektorzy najczęściej wykorzystują dwie metody: komunikacyjną i dual_IMPACT®.  

Ta pierwsza pozwala szybko opanować praktyczne zagadnienia. Stawiamy głównie na konwersacje z lektorem i ćwiczenia leksykalne.Druga technika polega na tym, że lekcje są prowadzone zamiennie przez polskiego lektora i native speakera. Mają oni dostęp do dziennika zajęć i na bieżąco sprawdzają zakres tematyczny poprzednich lekcji.

Ucz się za granicą!

Nauka niemieckiego we Wrocławiu jest najczęściej wybieraną formą kursu. Jednak coraz więcej osób i firm decyduje się na zajęcia wyjazdowe. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych lekcji. W ten sposób znacznie łatwiej jest przyswoić wiedzę, bo łączy się naukę z zabawą. Wjazdy do Niemiec to świetny sposób na naukę języka i doskonałe uzupełnienie stacjonarnych szkoleń. Współpracujemy z wybranymi szkołami językowymi na zasadach partnerstwa.

Organizujemy też wyjazdy integracyjne do Chorwacji i Egiptu w trakcie, których uczestnicy nie tylko szlifują swoje umiejętności językowe, ale także uczą się nurkować. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawienie swoich kompetencji językowych. Plan zajęć dopasowujemy indywidualnie, jednak z reguły organizujemy 12-15 godzin konwersacji w ciągu 7 dni.

Stawiamy głównie na rozmowy z lektorem i ćwiczenia leksykalne, by uczestnicy nabrali praktycznych umiejętności językowych. W trakcie pobytu prowadzone są też zajęcia nurkowania. Chętni mogą także zdobyć uprawnienia  do nurkowania w wodach otwartych do głębokości 18 metrów.