Kurs hiszpańskiego

Skuteczna nuka języka hiszpańskiego

Poznaj język hiszpański

Hiszpania to piękny kraj, który zachwyca. Jego mieszkańcy są bardzo komunikatywni i mają gorący temperament. Chcesz poznać ich język, zapisz się na kurs hiszpańskiego we Wrocławiu. Dzięki temu możesz nawiązywać kontakty z ludźmi z Madrytu, Andaluzji czy Barcelony, a na zagranicznych wyjazdach będziesz czuć się swobodnie.

Bez problemu dowiesz się, jak dotrzeć w wybrane miejsce lub zarezerwujesz pokój w hotelu. Umiejętności lingwistyczne w świecie, gdzie granice coraz bardziej się zacierają, są bardzo potrzebne. Jeśli masz jakiekolwiek braki w tym zakresie, chętnie Ci pomożemy. Zajęcia kierujemy zarówno dla osób, które w ogóle nie znają języka, jak i tych, które chcą doskonalić swój warsztat.

Uczymy bez stresu!

Ćwiczenia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na intensywną pracę. W trakcie lekcji panuje przyjazna, bezstresowa atmosfera. W takich warunkach kursanci znacznie szybciej wykonują postępy. Zatrudnieni u nas wykładowcy są doświadczeni i mają dobre podstawy merytoryczne.

Takie podejście sprawia, że nasi uczniowie szybko uczą się języka i w niedługim czasie są w stanie posługiwać się nim na poziomie komunikatywnym. Organizujemy nie tylko kursy stacjonarne, ale także wyjazdowe. Z doświadczenia wiemy, że nauka za granicą jest znacznie efektywniejsza. Stąd też stawiamy na różnorodność, gdyż tak łatwiej jest opanować język obcy.

WYPRACOWANE METODY

Nasze zajęcia są wyjątkowe, gdyż posługujemy się autorskim systemem nauczania. Dzięki niemu kursanci bardzo szybko przyswajają nową wiedzę. Ponadto stawiamy przede wszystkim na praktyczne ćwiczenie leksykalne i konwersacje.

Najczęściej stosujemy dwie metody nauczania: komunikacyjną i dual_IMPACT®. Pierwsza z nich umożliwia opanowanie języka w stopniu komunikatywnym. Szczególny nacisk, w tym przypadku, kładziemy na konwersacje oraz ćwiczenia leksykalne kosztem mniejszej ilości materiału opisowego. To dobry sposób na naukę hiszpańskiego we Wrocławiu.

 

Metoda dual_IMPACT®

Metoda dual_IMPACT® dedykowana jest przede wszystkim dla osób, które posługują się językiem w stopniu bardziej zaawansowanym. Technika nauczania polega na tym, że zajęcia prowadzone są na zmianę przez polskiego lektora i native speakera. Każdy z nich ma wgląd do dziennika zajęć, dzięki czemu może sprawdzić, jakie tematy były wcześniej przerobione.

Ten program stanowi zamkniętą całość i bez problemu można dopasować do do wymagań i potrzeb słuchaczy. Dzięki temu lekcje są bardzo skuteczne, a kursanci szybko opanowują materiał. Prowadzimy kursy językowe we Wrocławiu nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla przedsiębiorstw. Z naszych usług skorzystało ponad 200 firm i instytucji.