Kurs angielskiego

Efektywny kurs języka angielskiego

Kurs angielskiego dla każdego

Znajomość angielskiego to obecnie podstawa. Bez tego trudno funkcjonować we współczesnym świecie. Jeśli masz jakiekolwiek braki w tym zakresie, jak najprędzej zapisz się na kurs angielskiego we Wrocławiu. To język znany na całym świecie. Posługują się nim mieszkańcy wszystkich kontynentów. Nasze zajęcia wyróżniają się wysoką skutecznością.

Prowadzone są w niewielkich grupach, dzięki czemu uczestnicy intensywnie przyswajają wiedzę. Lekcjom towarzyszy przyjazna atmosfera, a kursanci szybko nabywają praktycznych umiejętności językowych. Organizujemy zajęcia dla grup o różnym poziomie zaawansowania.

Lekcje prowadzi doświadczona kadra dydaktyczna. Posługujemy się wypracowanymi metodami nauczania, które umożliwiają szybkie i trwałe przyswojenie wiedzy. Dopasowujemy poziom ćwiczeń do umiejętności językowych grupy.

Stawiamy na konwersację z lektorem i ćwiczenia leksykalne, które umożliwiają komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Jesteśmy placówką partnerską Direct Method for English. Dzięki temu korzystamy z nowoczesnych programów i pomocy dydaktycznych.

Nauka Angielskiego Wrocław

Jeśli nie masz czasu na naukę angielskiego we Wrocławiu, możesz skorzystać z naszych kursów internetowych. Wprawdzie nie zastąpią one bezpośredniego kontaktu z lektorem, ale są bardzo skuteczne. To doskonały sposób na naukę języka obcego. Ćwiczenia można wykonywać w dowolnym momencie za pomocą platformy e-Tutor.

W ten sposób zyskujesz nielimitowany dostęp do materiałów multimedialnych, słowników i innych przydatnych w nauce języka obcego narzędzi. Uzupełnieniem samodzielnej nauki jest Blender Learning. To połączenie e-learningu z indywidualnymi konwersacjami za pomocą komunikatora Skype.

 STANDARDOWY KURS W FORMIE E-LEARNINGU TRWA 3 MIESIĄCE, W TRAKCIE KTÓRYCH UŻYTKOWNIK ZYSKUJE:

  • nieograniczony dostęp do platformy e-Tutor
  • 12 lekcji z lektorem przez Skype
  • opiekę lektora, który przydziela i sprawdza zadania
  • dostęp do wielu wartościowych materiałów
  • możliwość bieżącego monitorowania postępów w nauce.

SKORZYSTAJ Z ZAJĘĆ DLA FIRM

Coraz więcej firm nawiązuje współpracę z partnerami zagranicznymi. Stąd też znajomość angielskiego jest bardzo ważna. Dla wielu przedsiębiorstw ekspansja na zagraniczne rynki jest szansą na osiągnięcie znacznie większych dochodów i rozwój firmy.

Zanim rozpoczniemy zajęcia, przeprowadzamy bezpłatny audyt kompetencyjny, by ustalić zakres programowy, a także częstotliwość zajęć. Stawiamy na praktyczną znajomość języka. Uczymy przydatnych w życiu codziennym zwrotów, słów charakterystycznych dla danej branży.

Internetowy Dziennik Zajęć

Przygotowaliśmy specjalną ofertę na kurs języka angielskiego we Wrocławiu dla firm. Z naszych usług skorzystało przeszło 200 firm i instytucji. Wiemy, że menedżerowie  mają bardzo duże wymagania, dlatego przywiązujemy dużą rolę do raportowania.

W tym celu rozwinęliśmy Internetowe Dzienniki Zajęć – nasze własne oprogramowanie. Można w nich śledzić m.in. zakres tematyczny zajęć, frekwencję czy też liczbę zrealizowanych godzin w miesiącu. Dzięki temu można z jednego miejsca nadzorować jakość prowadzonych przez nas zajęć.

SKUTECZNE METODY NAUKI

Nasz kurs angielskiego we Wrocławiu wyróżnia się skutecznymi technikami nauczania, które umożliwiają szybkie przyswajanie wiedzy. Najczęściej wykorzystujemy dwie metody: komunikacyjną i dual_IMPACT®. Pierwsza z nich jest nastawiona na praktyczne opanowanie języka. Jej celem jest komunikatywne porozumiewanie się. Stąd też kładziemy ogromny nacisk na ćwiczenia leksykalne i konwersację z lektorem.

Druga metoda, rekomendowana głównie dla bardziej zaawansowanych grup, polega na prowadzeniu zajęć na zmianę przez lektora polskiego i native speakera. Mają oni dostęp do dziennika zajęć, dzięki czemu na bieżąco sprawdzają poruszane zagadnienia. Ponadto, jako placówka partnerska Direct Method for English, mamy dostęp do nowoczesnych programów i pomocy dydaktycznych. Jeśli ty również chcesz szybko nauczyć się angielskiego, skontaktuj się z nami. Dopasujemy dla Ciebie najlepszy wariant szkoleń.