Angielski dla firm

ANGIELSKI DLA FIRM WE WROCŁAWIU

Wrocławski rynek należy do jednych z najprężniej rozwijających się w kraju, tutejsze firmy coraz częściej nawiązują współprace z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Naturalnym następstwem takiej sytuacji jest poszukiwanie miejsc do nauki angielskiego dla firm. Umiejętność posługiwania się tym językiem jest w dzisiejszych czasach niemal koniecznością, a firma chcąca wejść na rynki zagraniczne musi liczyć się z inwestycją w kwalifikacje językowe swoich pracowników.

Niestety system nauczania w polskich placówkach publicznych na przestrzeni ostatnich lat nie potrafił przygotować swoich podopiecznych do praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Mimo lat nauki, pracownicy nie potrafią posługiwać się komunikatywnie tym językiem bądź też borykają się z barierą językową. Należy pamiętać również o fakcie, że w przeszłości to język rosyjski i niemiecki był o wiele częściej nauczany w szkołach.  

Yellow wychodzi naprzeciw wrocławskim przedsiębiorcom, oferując im profesjonalną naukę angielskiego dla firm. Zaobserwujesz bardzo szybkie postępy, a to wszystko za sprawą doskonale przemyślanego przez nas sposobu nauczania. Stawiamy na praktyczne umiejętności, tak aby pracownik posługiwał się językiem angielskim poprawnie i bez skrępowania.

Przez rozpoczęciem nauki angielskiego dla firm, przeprowadzamy darmowy audyt kompetencyjny, tak aby odpowiednio ustawić częstotliwość zajęć wraz programem nauczania. Staramy się maksymalnie dopasować nasze lekcje do specyfiki grupy jak i branży w której na co dzień pracuje. Z Yellow twoi pracownicy zostaną kompleksowo zapoznani ze słownictwem branżowym.

 

Angielski NAWET DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH FIRM

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję współpracować z bardzo wieloma firmami oraz działami o najróżniejszej specyfice. Śmiało możemy stwierdzić, że wrocławscy menadżerowie są wymagający i dążą do perfekcji.  Tak wysokie oczekiwania są jak najbardziej uzasadnione, dlatego też podejmujemy ścisłą współpracę z kierownictwem, które jest na bieżąco informowane o postępowych swoich podwładnych.

Mimo wysokich oczekiwań, robimy wszystko aby pracownicy nie odczuwali żadnej presji, a sama nauka była dla nich przyjemnością. Menadżerowie z kolei mogą liczyć na bieżące raporty naszej pracy oraz najwyższe zaangażowanie naszych specjalistów. W celu usprawnienia tej współpracy opracowaliśmy autorskie oprogramowanie, zatytułowane Internetowe Dzienniki Zajęć. W dowolnym czasie można tam sprawdzić przebieg poszczególnych zajęć, ilość obecnych na nich pracowników, nazwiska prowadzących oraz raporty okresowe. Sam wiec widzisz, że realizujemy naukę angielskiego dla firm na najwyższym poziomie.

 

poznaj nasze metody nauczania

Prowadzone przez nas zajęcia są skuteczne, gdyż posługujemy się wypracowanymi sposobami nauczania.Najczęściej wykorzystujemy dwie metody: komunikacyjną i dual_IMPACT®. Ta pierwsza jest skierowana głównie do osób, którym zależy na praktycznej znajomości języka.Główny nacisk kładziemy na konwersacje z lektorem, a także ćwiczenia leksykalne charakterystyczne dla danej branży.

Druga metoda jest skierowana do grup na bardziej zaawansowanym poziomie językowym. Polega na tym, że zajęcia prowadzone są na zmianę przez polskiego lektora i native speakera, którzy mają dostęp do dzienników zajęć.

Dzięki temu są w stanie na bieżąco sprawdzać przerabiane wcześniej tematy. Jako szkoła partnerska Direct Method for English, mamy możliwość korzystania z nowoczesnych programów i pomocy dydaktycznych. Nasze usługi doceniło już przeszło 200 firm i instytucji.

ANGIELSKI DLA FIRM NIE TYLKO WE WROCŁAWIU

Najlepiej jest uczyć się języka w kraju jego pochodzenia dlatego też Yellow organizuje naukę angielskiego dla firm za granicą. Dzięki współpracy z zagranicznymi szkołami językowymi pracownicy twojej firmy mogą połączyć naukę angielskiego z wyjazdem integracyjnym.

Zależy nam na praktycznej nauce angielskiego dla firm, a ta jest możliwa  dzięki konwersacjom z native speakerami. Tego typu kursy są proponowane szczególnie tym menadżerom, którym zależy na szybkim tępię nauki swoich pracowników. Co więcej, oferujemy wyjazdy językowe nie tylko do państw anglojęzycznych. Sporą popularnością cieszą się kursy w Chorwacji i Egipcie, gdzie pracownicy mogą łączyć naukę języka z nauką surfowania.

jak to wygląda?

Każdy kurs dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, jednak z reguły planujemy od 12 do 15 godzin zajęć w ciągu 7 dni. W trakcie wyjazdu stawiamy głównie na konwersacje z lektorem, a także ćwiczenia leksykalne. To wyjątkowe rozwiązanie. W ten sposób pracownicy nie tylko zwiększają swoje kompetencje językowe, ale przede wszystkim dobrze się bawią. Przy okazji mogą zdobyć uprawnienia do nurkowania w wodach otwartych do głębokości 18 metrów.

Co ważne, taki wyjazd jest w bardzo przystępnej cenie, a uczestnicy nie muszą ponosić kosztów związanych z zakupem czy wynajęciem sprzętu do nurkowania. Na czas pobytu otrzymują bowiem wszystkie potrzebne rzeczy. Wspólny pobyt za granicą z pewnością przyczyni się do lepszych relacji między pracownikami, co zaowocuje ich lojalnością wobec firmy i lepszą atmosferą podczas wykonywania obowiązków zawodowych.