+48 (71) 344 80 01

Tłumacz przysięgły Hiszpański

Tłumaczenia przysięgłe z Yellow

Tłumaczenia przysięgłe to specyficzna forma tłumaczenia, która regulowana jest aspektami prawnymi. Dotyczy ona wszelkich dokumentów posiadających moc prawną, które tłumacz przysięgły musi poświadczyć swoją pieczęcią w celu uwierzytelnienia przekazu. Tłumacz przysięgły hiszpańskiego jest usługą, wymagającą rzetelności, poufności, dużego doświadczenia oraz pełnego profesjonalizmu. Właśnie takie atrybuty wyróżniają nasze biuro tłumaczeń, które już od wielu lat świadczy tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu.

TŁUMACZE PRZYSIĘGLI Z 20-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Tłumaczenia uwierzytelnione mogą wykonywać tylko tłumacze przysięgli hiszpańskiego, którzy, po spełnieniu warunków przewidzianych w ustawie, zostali wpisani na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Dotyczą one najczęściej dokumentów urzędowych, jednak na życzenie klienta możemy wykonać tłumaczenie przysięgłe każdego zleconego nam dokumentu. Aby uwierzytelnić dokument tłumacz musi dysponować jego oryginałem. Wykonujemy również tłumaczenia ustne uwierzytelnione, np. u Notariusza lub w USC.

Doświadczenie i fachowość

Nasi tłumacze przysięgli hiszpańskiego posiadają 20-letnie doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, by nasza praca znacząco przewyższała swoją jakością tłumaczenia oferowane przez inne biura.  

Nasza pasja, w połączeniu z ciężką pracą i fachową wiedzą pozwoliła nam na stworzenie miejsca, w którym każdy Klient obsługiwany jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu grono naszych zleceniodawców nieustannie rośnie, co nas bardzo cieszy.