+48 (71) 344 80 01

Tłumaczenia przysięgłe

Dokonamy tłumaczenia przysięgłego każdego zleconego dokumentu

Tłumaczenia uwierzytelnione

Dnia 27 stycznia 2005 r. weszła w życie nowa Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego (Dz. U. Nr 273, poz. 2702). Tłumaczenia uwierzytelnione mogą wykonywać tylko tłumacze, którzy, po spełnieniu warunków przewidzianych w ustawie, zostali wpisani na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości.

Tłumaczenie przysięgłe dotyczą najczęściej dokumentów urzędowych, jednak na życzenie klienta możemy wykonać tłumaczenie przysięgłe każdego zleconego nam dokumentu. Aby uwierzytelnić dokument tłumacz musi dysponować jego oryginałem. Wykonujemy również tłumaczenia ustne uwierzytelnione, np. u Notariusza lub w USC.

Zgodnie z nowym Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego, za stronę tłumaczenia przyjmuje się 1125 znaków ze spacjami i każda rozpoczęta strona jest liczona jako cała.

Uwierzytelnienie gotowego tłumaczenia

Oprócz wykonania tłumaczeń przysięgłych, oferujemy również uwierzytelnienie gotowego tłumaczenia. Tłumacz przysięgły musi dysponować oryginałem dokumentu oraz tłumaczeniem, które uwierzytelnia po weryfikacji jego poprawności.

Tłumaczenia przysięgłe to specyficzna forma tłumaczenia, która regulowana jest aspektami prawnymi. Dotyczy ona wszelkich dokumentów posiadających moc prawną, które tłumacz przysięgły musi poświadczyć swoją pieczęcią w celu uwierzytelnienia przekazu. To usługa, która wymaga rzetelności, poufności oraz pełnego profesjonalizmu. Właśnie takie atrybuty wyróżniają nasze biuro tłumaczeń, które już od wielu lat świadczy tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu.

Nasze doświadczenie w sposób bezpośredni wpływa na satysfakcję Klientów. Takie dokumenty jak: umowy, pełnomocnictwa, odpisy z KRS, świadectwa oraz dokumenty rejestracyjne pojazdów tłumaczymy we wszystkich najważniejszych językach. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność otrzymania usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że każdy nasz tłumacz przysięgły skutecznie i terminowo wykona swoje zadanie i sprosta wszelkim wymaganiom. Zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych nie tylko z Wrocławia, ale również całego regionu dolnośląskiego.

Learn More