+48 (71) 344 80 01

Tłumaczenia przysięgłe

Dokonamy tłumaczenia przysięgłego każdego zleconego dokumentu

Co możemy przetłumaczyć?

Tłumaczem przysięgłym we Wrocławiu nie może zostać każdy. W 2005 roku weszła w życie nowa ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego, mówiąca o tym, że tłumaczenia uwierzytelnione mogą wykonywać tylko tłumacze, którzy, po spełnieniu warunków przewidzianych w ustawie, zostali wpisani na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości.

Tłumaczenia przysięgłe dotyczą najczęściej dokumentów urzędowych, jednak na życzenie Klienta możemy wykonać tłumaczenie każdego zleconego nam dokumentu.

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY

Aby uwierzytelnić dokument tłumacz musi dysponować jego oryginałem. Wykonujemy tłumaczenia ustne uwierzytelnione, np. u Notariusza lub w USC, świadcząc usługi tłumacza przysięgłego z Wrocławia na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia przysięgłe to specyficzna forma pracy, która regulowana jest aspektami prawnymi. Dotyczy ona wszelkich dokumentów posiadających moc prawną, które tłumacz przysięgły musi poświadczyć swoją pieczęcią w celu uwierzytelnienia przekazu.

To usługa, która wymaga rzetelności, poufności oraz pełnego profesjonalizmu. Właśnie takie atrybuty wyróżniają nasze biuro tłumaczeń, które już od wielu lat świadczy tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu.

TŁUMACZE PRZYSIĘGLI

Doświadczenie naszych tłumaczy przysięgłych z Wrocławia w sposób bezpośredni wpływa na satysfakcję Klientów. Takie dokumenty jak: umowy, pełnomocnictwa, odpisy z KRS, świadectwa oraz dokumenty rejestracyjne pojazdów tłumaczymy we wszystkich najważniejszych językach. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność otrzymania usługi na najwyższym poziomie.

Zaufaj Yellow!

Zapewniamy, że każdy nasz tłumacz przysięgły skutecznie i terminowo wykona swoje zadanie i sprosta wszelkim wymaganiom. Zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych nie tylko z Wrocławia, ale również całego regionu dolnośląskiego.