+48 (71) 344 80 01

Tłumacz przysięgły Niemiecki

Co możemy przetłumaczyć?

Praca tłumacza przysięgłego języka niemieckiego we Wrocławiu wymaga posiadania odpowiednich dokumentów posiadających moc prawną. Bez tłumaczenia uwierzytelnionego nie jest możliwe składanie obcojęzycznych dokumentów m.in. w bankach oraz innych finansowych instytucjach. Tłumaczenia przysięgłe to specyficzna forma pracy, która regulowana jest aspektami prawnymi. Dotyczy ona wszelkich dokumentów posiadających moc prawną, które tłumacz przysięgły musi poświadczyć swoją pieczęcią w celu uwierzytelnienia przekazu.

Wykonujemy tłumaczenia ustne uwierzytelnione, np. u Notariusza lub w USC, świadcząc usługi tłumacza przysięgłego z niemieckiego we Wrocławiu na najwyższym poziomie. Jest to usługa, która wymaga rzetelności, poufności oraz pełnego profesjonalizmu. Właśnie takie atrybuty wyróżniają nasze biuro tłumaczeń, które już od wielu lat świadczy tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu.

POSIADAMY 20-LETNIE DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy wrocławskimi tłumaczami przysięgłymi niemieckiego posiadającymi 20-letnie doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, by nasza praca znacząco przewyższała swoją jakością tłumaczenia oferowane przez inne biura.  Nasza pasja, w połączeniu z ciężką pracą i fachową wiedzą pozwoliła nam na stworzenie miejsca, w którym każdy Klient obsługiwany jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu grono naszych zleceniodawców nieustannie rośnie, co nas bardzo cieszy.

Skutecznie i terminowo

Nasze doświadczenie z zakresu tłumaczenia przysięgłego języka niemieckiego we Wrocławiu  w sposób bezpośredni wpływa na satysfakcję Klientów. Takie dokumenty jak: umowy, pełnomocnictwa, odpisy z KRS, świadectwa oraz dokumenty rejestracyjne pojazdów, tłumaczymy we wszystkich najważniejszych językach. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność otrzymania usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że każdy nasz tłumacz przysięgły skutecznie i terminowo wykona swoje zadanie i sprosta wszelkim wymaganiom. Zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych nie tylko z Wrocławia, ale również całego regionu dolnośląskiego.