+48 (71) 344 80 01

Tłumaczenia Hiszpański

Pasja, praca, doświadczenie

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem tłumaczy hiszpańskiego z Wrocławia świadczącym szerokie usługi dotyczące tłumaczeń ustnych oraz pisemnych, w tym także przysięgłych. Od ponad 20 lat dokładamy wszelkich starań, by nasza praca znacząco przewyższała swoją jakością tłumaczenia oferowane przez inne biura.  Nasza pasja, w połączeniu z ciężką pracą i doświadczeniem pozwoliła nam na stworzenie miejsca, w którym każdy Klient obsługiwany jest na najwyższym poziomie.Możemy zagwarantować Państwu profesjonalne i sprawne zorganizowanie tłumaczenia hiszpańskiego z Wrocławia.

Inywidualne podejście

Wszystko to dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi tłumaczy, którzy posiadają niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w wielu dziedzinach. Szanujemy Państwa czas, dlatego każdorazowo dotrzymujemy początkowo ustalonych terminów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość usług. Przez ponad 20 lat działalności zaufało nam już wielu Klientów zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych, dzięki czemu możemy pochwalić się nieustannie powiększającym się gronem zadowolonych zleceniodawców.

TŁUMACZ HISZPAŃSKIEGO

Naszym klientom  poszukującym tłumacza hiszpańskiego w Wrocławia oferujemy szereg udogodnień: system rabatów, skrócone terminy realizacji, wydłużone terminy płatności. Drobne zlecenia wykonujemy od ręki.

Podpisując z nami umowę, uzyskują Państwo następujące korzyści:

  • zleceniami zarządza koordynator i są one realizowane przez zespół doświadczonych tłumaczy
  • tworzymy glosariusz z używaną w Państwa tłumaczeniach terminologią
  • modyfikacje lub uzupełnienia wcześniejszych tłumaczeń rozliczamy tylko w zakresie wprowadzonych zmian
  • oferujemy miesięczny system rozliczeń z odroczonym terminem płatności