+48 (71) 344 80 01

Angielski dla firm

Język angielski w biznesie 

Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na ekspansję na Zachód i nawiązuje kontakty z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Stąd też pracodawcy szukają miejsc do nauki angielskiego dla firm. Umiejętność posługiwania się językiem obcym to konieczność przy współpracy na terenie Unii Europejskiej.

Niestety, wciąż wielu pracowników nie potrafi posługiwać się angielskim nawet na poziomie komunikatywnym. To rodzi konieczność zorganizowania dla nich kursu, na którym nauczą się sprawnie rozmawiać i poznają przydatne zwroty charakterystyczne dla danej branży. To bardzo ważna umiejętność.

Jeśli chcesz, by twoi podwładni szybko robili postępy, zapisz ich na nasze zajęcia. Prowadzimy szkolenia w niewielkich grupkach pod okiem sprawdzonej kadry. Nasi wykładowcy mają wieloletnie doświadczenie. Zanim rozpoczniemy kurs angielskiego, prowadzimy bezpłatny audyt kompetencyjny.

Na tej podstawie ustalamy częstotliwość zajęć oraz program nauczania. Stawiamy na intensywne przyswajanie wiedzy i praktyczne umiejętności. Naszym celem jest przede wszystkim nauka języka w sposób umożliwiający skuteczną komunikację  z zagranicznymi partnerami. Z tego powodu dużą rolę przywiązujemy do słownictwa branżowego.

NAUKA ANGIELSKIEGO DLA WYMAGAJĄCYCH FIRM TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Od lat uczymy angielskiego pracowników wielu firm. Współpracowaliśmy z działami odpowiedzialnymi za tego typu szkolenia. Przekonaliśmy się, że menedżerowie nowoczesnych przedsiębiorstw i spółek mają bardzo duże wymagania.Chcą wiedzieć, czy podwładni robią postępy, czego się uczą. Co ważne, takie wysokie oczekiwania są jak najbardziej uprawnione.

Z tego właśnie powodu stawiamy na przejrzystość i na bieżąco raportujemy nasze działania. W tym celu opracowaliśmy własne oprogramowanie – Internetowe Dzienniki Zajęć, w których można w dowolnym momencie sprawdzić frekwencję, ilość zrealizowanych godzin, nazwiska prowadzących czy też mieć dostęp do okresowych raportów.

Dzięki temu możliwy jest stały nadzór nad szkoleniami, za które jesteśmy odpowiedzialni. Angielski dla firm we Wrocławiu realizujemy na bardzo wysokim poziomie.

poznaj nasze metody nauczania

Prowadzone przez nas zajęcia są skuteczne, gdyż posługujemy się wypracowanymi sposobami nauczania.Najczęściej wykorzystujemy dwie metody: komunikacyjną i dual_IMPACT®. Ta pierwsza jest skierowana głównie do osób, którym zależy na praktycznej znajomości języka.Główny nacisk kładziemy na konwersacje z lektorem, a także ćwiczenia leksykalne charakterystyczne dla danej branży.

Druga metoda jest skierowana do grup na bardziej zaawansowanym poziomie językowym. Polega na tym, że zajęcia prowadzone są na zmianę przez polskiego lektora i native speakera, którzy mają dostęp do dzienników zajęć.

Dzięki temu są w stanie na bieżąco sprawdzać przerabiane wcześniej tematy. Jako szkoła partnerska Direct Method for English, mamy możliwość korzystania z nowoczesnych programów i pomocy dydaktycznych. Nasze usługi doceniło już przeszło 200 firm i instytucji.

NAUKA ANGIELSKIEGO DLA FIRM NIE TYLKO WE WROCŁAWIU

Cenimy różnorodność, dlatego oprócz angielskiego dla firm we Wrocławiu organizujemy też kursy wyjazdowe. Współpracujemy z zagranicznymi szkołami językowymi, które starannie dobieramy. Z doświadczenia wiemy, że nauka w innym kraju jest bardzo efektywna i pozwala na szybkie przyswajanie wiedzy.

Kładziemy nacisk na praktyczne szkolenia i konwersacje z lektorem. To doskonałe uzupełnienie stacjonarnych zajęć. Proponujemy takie rozwiązanie menedżerom wielu firm, bo taki kurs znacznie przyspiesza naukę języka obcego.To jednak nie jedyna nasza propozycja, jeśli chodzi o angielski dla firm. Sporą popularnością cieszą się wyjazdy integracyjne do Chorwacji i Egiptu, w trakcie których uczestnicy uczą się nurkowania i angielskiego.

jak to wygląda?

Każdy kurs dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, jednak z reguły planujemy od 12 do 15 godzin zajęć w ciągu 7 dni. W trakcie wyjazdu stawiamy głównie na konwersacje z lektorem, a także ćwiczenia leksykalne. To wyjątkowe rozwiązanie. W ten sposób pracownicy nie tylko zwiększają swoje kompetencje językowe, ale przede wszystkim dobrze się bawią. Przy okazji mogą zdobyć uprawnienia do nurkowania w wodach otwartych do głębokości 18 metrów.

Co ważne, taki wyjazd jest w bardzo przystępnej cenie, a uczestnicy nie muszą ponosić kosztów związanych z zakupem czy wynajęciem sprzętu do nurkowania. Na czas pobytu otrzymują bowiem wszystkie potrzebne rzeczy. Wspólny pobyt za granicą z pewnością przyczyni się do lepszych relacji między pracownikami, co zaowocuje ich lojalnością wobec firmy i lepszą atmosferą podczas wykonywania obowiązków zawodowych.